اجاره جرثقیل در فرشته

کرایه جرثقیل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا  مفتخر است به ارائه خدمات اجاره جرثقیل در فرشته و کرایه جرثقیل در فرشته بصورت 24 ساعته و شبانه روزی با بهترین قیمت و حرفه ای ترین اپراتور های ایران.

خیابان فرشته تهران در منطقه یک تهران واقع شده است. خیابان فرشته یکی از محله های لوکس بالاشهر تهران به شمار می رود.

خیابان فرشته تهران یکی از خیابان های لاکچری تهران است. به صورت کلی چون خیابان فرشته در منطقه یک تهران واقع شده قیمتی بالاتر از متوسط تهران دارد. اما جالب است بدانید که فرشته از میانگین منطقه یک تهران هم بالاتر است و به صورت کلی قیمت های مخصوص به خود را دارد.

محله فرشته تهران از شمال به الهیه، از جنوب به اتوبان شهید مدرس، از شرق به خیابان شریفی منش و از غرب به خیابان ولیعصر منتهی می شود.

تا همین یک سال قبل متوسط قیمت خانه‌ی زیر ده سال ساخت، در فرشته برای هر متر حدود ۲۰ میلیون تومان بود، اما همزمان با موج افزایش قیمت‌ها، سکونت در خیابان فرشته بیشتر و بیشتر به رویاها پیوست. در حال حاضر با توجه به قیمت‌ها پیشنهادی روی سایت دیوار، قیمت آپارتمان لوکس فرشته که روف‌گاردن، استخر، پارکینگ، باشگاه، سالن ماساژ، سالن بولینگ، سینما و سایر امکانات لوکس را دارد، حدود متری ۵۰ الی ۶۰ میلیون است. البته به شرطی که سند قانونی و معتبر آن آماده باشد. سایر قیمت‌ها از این مبلغ پایین‌تر هستند. برای مثال حتی آپارتمان با قیمت متری ۲۵ میلیون تومان نیز در بین آگهی دیده می‌شود، که معمولا هیچ امکانات لوکسی ندارند و قدیمی‌ سازند.

هم اکنون برای مشاوره اجاره جرثقیل در فرشته و کرایه جرثقیل در فرشته با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع