اجاره جرثقیل در میرداماد

اجاره جرثقیل در مقدم

شركت اجاره جرثقيل يوسفي مفتخر است تا براي ارائه خدمات اجاره جرثقيل در ميرداماد و كرايه جرثقيل در ميرداماد به ارائه خدمات بپردازد

محله میرداماد یکی از زیباترین و پررونق‌ترین محلات منطقه۳ شهرداری تهران است که از امکانات رفاهی خوبی نیز برخوردار است. بسیاری این محله را با بلوار میرداماد در مرکز آن می‌شناسند. اما محدوده شهری این محله فراتر از آن است.
خیابان‌های خوش‌نام و معروفی برای خرید خانه در میرداماد از جمله نفت شمالی، ظفر، جردن و … وجود دارند. گرچه در سال‌های اخیر بسیاری از شرکت‌های خصوصی و دولتی بلوار میرداماد را برای استقرار خود انتخاب کرده‌اند اما در دو سوی این بلوار هنوز هم مناطق مسکونی شیک و آرامی وجود دارد.
محله میرداماد جزو مناطق بالا شهر و بورژوایی تهران برای سکونت است که از قیمت بالایی نیز برای خرید ملک برخوردار است. علاوه بر آن به دلیل سرسبزی و بافت زیبایی که کوچه‌ها و خیابان‌های فرعی آن دارد، محله‌ای آرام و زیبا را برای ساکنان خود ایجاد کرده است. دسترسی به محله میرداماد از طرق مختلفی صورت می‌گیرد که یکی از امتیازات ویژه آن محسوب می‌شود. مراکز تجاری و فرهنگی متعدد در این محله بسیاری از نیازهای ساکنین را مرتفع کرده است. موقعیت قرارگیری محله میرداماد در شهر تهران به‌گونه‌ای است که با اندکی فاصله می‌توان به اتوبان‌های غربی، شرقی و اصلی شهر به ‌راحتی رفت ‌و آمد کرد.

آشنایی با خیابان‌های مسکونی میرداماد

خیابان‌های مسکونی زیادی در محله میرداماد وجود دارند که برای سکونت انتخاب خوبی هستند اما برخی از این خیابان‌ها از معروفیت ویژه‌ای برخوردارند.
ازجمله خیابان‌های معروف محله میرداماد برای سکونت می‌توان به خیابان‌های زیر اشاره کرد:
خیابان شاه نظری، خیابان نفت، خیابان دستجردی (ظفر)، خیابان جردن، بلوار مینا، خیابان فرید افشار، خیابان نیل، خیابان گوی آبادی و خیابان رودبار.
چنانچه محله میرداماد را با مختصاتی که گفته شد، به‌صورت چهارگوش در نظر بگیریم خیابان‌ها و کوچه‌های میانی چهارگوش از موقعیت بسیار عالی برای سکونت برخوردارند.
وجود رودخانه (کانال ) در ابتدای شرقی محله میرداماد از شمال به جنوب خیابان رودبار را به قسمت غربی و شرقی تقسیم کرده است. گرچه این خیابان یکی از سرسبزترین خیابان‌های محله میرداماد است اما وجود رودخانه ممکن است برای همه خوشایند نباشد.

جهت مشاوره رایگان درباره اجاره جرثقیل در میرداماد با شماره تماس 09128951816 تماس حاصل فرمایید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع