کشنده نیمه الکترونیکی تسلا

کشنده های نیمه الکترونیکی تسلا

 خب از مبحث کشنده های اسکانیا سری g و سری  r  که بگذریم ، قصد داریم از کشنده های تسلا مطالبی را عنوان کنیم کشنده نیمه الکترونیکی تسلا از زمانی که معرفی شد از استقبال چشگیری برخوردار بود . در نگاه و تجربه اولیه که از این خودرو داشتند باورها بر این بود که قابلیت نسل اول را نخواهد داشت  . اما کم کم نظر کاربران و رانندگان کشنده نیمه الکترونیکی تسلا برگشت و به مرور علاقه مندان به این کشنده افزایش پیدا کرد .

کمپانی تسلا  به ترتیب 150 هزار و 180 هزار دلار  برای قیمت نسخه های 480 کیلومتری و 800 کیلومتری این کشنده به ثب رساند  که این قیمت ها موجب تعجب بسیاری شد. این قیمت موجب تعجب همگانی شد جرا که بر خلاف انتظار ها بسیار ارزان تر از قیمت های پیش بینی شده بود . این کشنده شتاب شگفت انگیزی دارد و این ویژگی سبب شده تا از جاده های سر بالا با شیب تند را به راحتی عبور کند

اجاره بالابر  یوسفی

کشنده ی نیمه الکتریکی تسلا
کشنده ی نیمه الکتریکی تسلا

اصطحلاک کشنده نیمه الکترونیکی تسلا

با وجود اینکه قیمت نسخه ی 800 کیلومتری کشنده ی نیمه الکترونیکی، حدود 60 هزار دلار گران تر از نسخه ی تمام دیزلی است، این واقعیت را هم باید در نظر گرفت که اصطحلاک کشنده تسلا نیمه الکترونیکی 800 کیلومتری حدود 20 درصد کمتر از تمام دیزلی آن است که این خود یک امتیاز بزرگی است که با این تفاصیل ، استفاده از کشنده ی نیمه الکترونیکی سبب در طی کردن حدود یک میلیون مایل حدود 25 هزار دلار به صرفه تر خواهد بود  .

آپشن های کشنده نیمه الکترونیکی تسلا

کشنده ی نیمه الکترونیکی تسلا به سیستم اتوپایلوت ارتقا یافته  و مدرن  (Enhanced Autopilot) مجهز میباشد . این سیستم به مجموعه ترمز اتوماتیک ، کنترل کننده خودرو در حرکت بین خطوط  و سیستم هشدار دهنده ی تعویض لاین حرکتی است. هم چنین تاثیرات این سیستم نیز برای حفط امنیت در کشنده بسیار چشمگیر است  .

اجاره جرثقیل یوسفی

کشنده ی نیمه الکتریکی تسلا
کشنده ی نیمه الکتریکی تسلا

دوربین ها در کشنده نیمه الکترونیکی تسلا

همچنین کشنده ی نیمه الکترونیکی تسلا  مجهز به دوربین ها و سنسورهای جذاب و پیشرفته ای  میباشد  که تمامی نقاط کور را تحت پوشش  قرار می دهند و با ارسال اطلاعات به راننده تسلط راننده را بیشتر میکند .

قیمت ها در کشنده نیمه الکترونیکی تسلا

همان طور که گفتیم در ابتدا قیمت بالایی برای کشنده ی نیمه الکترونیکی تسلا پیش بینی شده بود  چرا که قیمت تنها یک باتری 1 مگا وات ساعتی، مبلغی در حدود 400 هزار دلار میباشد . اما کمپانی تسلا قیمت  در کشنده ی نیمه الکترونیکی تسلا را زیر 200 هزار دلار عنوان کرده است  اما آیا این مبلغ برایشان سود آور است یا خیر ؟ این جوابی است که برخی بر این باور است که کمپانی تسلا از یک تکنولوژی پیشرفته بهره برده است تا در این شرایط نیز برایشان سود داشته باشد .

نواقص  کشنده نیمه الکترونیکی تسلا

یکی از ایراداتی کشنده ی نیمه الکترونیکی تسلا، کمبود شیشه کافی در کابین آن بوده که بنابر اعلام منتقدان این امر موجب می شود تا رانندگان این کشنده ها دید کافی و مناسب نسبت به جاده نداشته باشند. همچنین برخی از کارشناسان و منتقدان معتقدند کمپانی تسلا باید بیشتر بر روی بهبود قدرت ترمز کشنده های خود تمرکز کند تا افزایش شتاب آن ها.

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع