کشنده الکترونیکی تسلا

کشنده الکتریکی  تسلا

کمپانی تسلا یک بار دیگر با جدیدترین محصول خود همه را شگفت زده کرد . این کشنده الکتریکی تسلا حدود 500 کیلومتر را با یک بار شارژ کردن طی میکند رئیس اجرایی کمپانی تسلا، اعلام کرده بود که یک نمونه ی اولیه از کشنده ی Tesla Semi را تا ماه آینده معرفی کند و دامنه ی کار کمپانی تسلا را فراتر از تولید خودروهای لوکس می برد . کمپانی تسلا با محصولات الکتریکی خود رقابت تنگاتنگی را با خودروهای دیزلی ایجاد کرده است .

در حواشی کشنده

اسکات پری، رئیس ناوگان Ryder، می گوید: ” البته در نمونه اولیه این محصول مسافت ذکر شده را نمیتوان انتظار داشت ، اما با پس از مدت کوتاهی شاهد این انقلاب ماشین سنگین خواهیم بود .

کشنده الکتریکی Day Cab محصولی حاصل تلاشهای چند ساله کمپانی تسلا میباشد . کامیون سنگین الکترونیکی  تسلا در هر بار شارژ شدن میتواند مسافتی در حدود 500 کیلومتر را طی نماید .

 

کشنده الکترونیکی تسلا

سیستم الکترونیکی در کشنده الکتریکی  تسلا

بارتی ها و سیستم الکتریکی در کشنده الکتریکی تسلا هر روزه در حال آپدیت شدن است . با اینکه کامیون سنگین الکترونیکی  تسلا به تازی وارد بازار شده است اما قدرت طی مسیر را بیشتر از حد تصور ماهم داشته است . رییس امور اجرایی تسلا اعلام کرده است که شدیدا در خاتل مذاکره برای سرمایه گذاری نسل پیشرفته کامیون سنگین الکترونیکی  تسلا است  . حال اینکه چگونه میخواهد ما را غافلگیر کن خدا داند . اما در مجموع با این نبوغی که از خود به خرج دادند بسیاری از توقعات ما را برطرف کرد .

نسل آینده کشنده الکتریکی تسلا

کمپانی تسلا از قابلیت خودران بودن این نسل از کشنده را در خبرگذاری رویتر اعلام کرد  . تسلا امیدوار است که در طی این چند سال بتواند به تولید انبوه کشنده Tesla Semi برسد و در نسل بعدی بهترین آپشنها را بیفزاید .

با توجه با اینکه راه اندازی خط تولید و قیمت گذاری کشنده Tesla Semi برای تسلا بسیار آنها را تحت فشار قرار خواهد داد بسیاری از منتقدان بر این باورند که تسلا با بحران مالی روبرو خواهد شد .

کشنده Tesla Semi

درباره الن ماسک

اما الن کاسک تنها چیزی که برایش مهم است پیشرو بودن تسلا  در زمینه تولید کشنده الکتریکی تسلا است و بس  . تسلا قرار است رقبای خود را پشت سر بکذارند اما خود بر این باورند که با وجود افزایش سهام 65 درصدی هم نمیتوانند از پس تمام این هزینه ها بربیایند .

سندیپ کار، رییس بخش استراتژی کل ناوگان تورنتویکی از خصوصیات الن ماسک را در یک خبرگذاری رسمی اعلام کرد  . وی افزود گرچه از طراحی تا تولید و اجرا برای الن یک ریسک بزرگ و خطرناک بود  و این کشنده الکتریکی تسلا بارها در خطر بحران مالی تهدید شد اما الن به یکی از مهم ترین ویژگی حمل و نقل اشاره داشته است . چرا که این روزها اکثر جابجایی و حمل و نقل بار حدود 200 کیلومتر طی میشود  و الن نیز کشنده  Tesla Semiرا طوری طراحی کرد که بیشترین کاربرد را در بین رانندگان شهری داشته باشد  . و همین دیدگاه صحیح و سنجیده توسط آلن ، شرکت تسلا را برای بار دیگر جند گام جلوتر از رقبای خود در جهان برد .

امروزه شرکت های حمل و نقل در تمام دنیا به این محصول کاملا نیازمند بوده و خواستار محصولی هستند تا بتوانند در این مسافت ها از کمترین آلودگی برخوردار باشند .

کشنده الکترونیکی تسلا

ویژگی های کشنده    Tesla Semi

1.هزینه موتوری کشنده   Tesla Semi از موتورهای احتراق داخلی بسیار کتر است  .

 1. در هر بار شارژ کردن تا حدود 500 کیلومتر مسیر را طی میکند .
 2. آلودگی هوا را با کشنده Tesla Semi شاهد نخواهیم بود .
 3. سیستم کنترل و عیبیابی بسیار آسانتری دارند .
 4. عمر قطعات به مراتب پایین تر از موتورهای احتراق داخلی است .

ویژگیهای منحصر بفرد کشنده الکتریکی تسلا

 • نبوغ در سیستم الکتریکی کشنده الکتریکی تسلا
 • نبوغ در سیستم واحد کنترل کشنده الکتریکی تسلا
 • نبوغ در مصرف سوخت کشنده الکتریکی تسلا
 • نبوغ در پایین آوردن شدید هزینه سرویس
 • نبوغ در عمر باتریهای تحت فشار
 • نبوغ در سیستم ترمز کشنده الکتریکی تسلا
 • نبوغ در کنترل کشنده سر پیچ های تند

نواقص کشنده   Tesla Semi

 1. همچنین هرچند که به منظور بالا بردن توانایی طی کردن مسیرهای بیشتر، نیاز به باتری های بیشتر دارد که در این صورت فضای باقی مانده برای حمل کالا بسیار کاهش خواهد یافت.
 2. کشنده اتاق هواب راننده ندارد .
چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع