اجاره جرثقیل در شهرک نفت

اجاره جرثقیل سرسبز

اجاره جرثقیل یوسفی مفتخر است به ارائه خدمات اجاره جرثقیل در شهرک نفت و کرایه جرثقیل در شهرک نفت بصورت شبانه روزی (وقت قبلی) و 24 ساعته میباشد.

شهرک نفتی که در محله پونک واقع شده، جزو اولین‌های این محله به شمار می‌رود. در سال 1371 برای کارکنان شرکت نفت، 15 پروژه ساختمانی تعریف شد اما به قدری سرعت ساخت و ساز مجتمع‌های مسکونی این محدوده بالا رفت که حالا به یک شهرک تمام و عیار تبدیل شده است؛ به معنای واقعی کلمه.

از نظر موقعیت جغرافیایی اگر بخواهیم خیلی دقیق‌تر به شهرک نفت پونک اشاره کنیم، این شهرک در قسمت شمالی چهاردیواری قرار دارد. از جهت دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی و دیگر امکانات شهری، باید از بی آر تی و تاکسی‎های چهار دیواری و مغازه‌ها و فروشگاه‌های متعدد این محله سخن گفت. به دلیل بافت شهرکی این محوطه نیز، امنیت بالایی در اینجا حکم‎فرماست.

شهرک نفتی که در اطراف اتوبان ارتش وجود دارد، از قدمت بیشتری در مقایسه با شهرک نفت پونک برخوردار است. اولین کلنگ‌های ساختمان‌های این شهرک در سال 1360 زده شد و در سال 1364 به صورت رسمی به بهره‌برداری رسید. این شهرک نیز توسط شرکت نفت ساخته شده بود و از سمت شرق به شهرک محلاتی و از سمت غرب به شهرک دانشگاه راه دارد. اگر بخواهیم مقایسه‌ای بین دو شهرک نفت داشته باشیم، باید بگوییم نفتی که در ارتش است، امکانات بیشتری دارد؛

مثل بیمارستان ارتش، پیست دوچرخه سواری، باشگاه ورزشی شهید شمیرانات و چندین باشگاه و فروشگاه و میوه و تره‌بار که در خود شهرک مستقر گشته‌اند. از نظر دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی اما شهرک نفت پونک اوضاع بهتری دارد. هر دو شهرک نیز از جهت وضعیت آب و هوایی، به دلیل نزدیکی به کوه‌های پایتخت وضعیت مطلوبی دارند.

همچنین طبیعتا به دلیل موقعیت جغرافیایی شهرک نفت ارتش که تقریبا جزو شمال شرق تهران محسوب می‌شود، قیمت‌های خانه در آنجا بالاتر است.

هم اکنون جهت اجاره جرثقیل در شهرک نفت و کرایه جرثقیل در شهرک نفت با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع