اجاره جرثقیل در شاهین

اجاره جرثقیل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی میکوشد با تمام قوا جهت اجاره جرثقیل در شاهین و کرایه جرثقیل در شاهین بصورت 24 ساعته و شبانه روزی با تخصصی ترین کادر و بهترین کیفیت میباشد.

محله شاهین تهران در تقسیم بندی مناطق شهرداری این شهر جزو محلات منطقه ۵ و ناحیه ۷ قرار گرفته است. این محله از نظر اقامت می تواند به یک فرصت مناسب برای کسانی تبدیل شود که در جستجوی مسکن مناسب یا اجاره ای هستند.

بافت مدرن و نیز وجود مجتمع های مسکونی گوناگون و قرارگیری این محله در مجاورت بزرگراه های آبشناسان (شمال)، شهید ستاری(غرب) و بزرگراه شهید همت(جنوب) موجب رونق گرفتن ساخت و ساز در این محله شده است.

وضعیت ترافیکی بسیار مناسب و دسترسی آن به امکانات گوناگونی که در این محله قرار گرفته از قبیل ادارات و ارگان های خدمت رسان مطمئنا می تواند این محله را به یکی از گزینه های انتخابی افرادی تبدیل کند که می خواهند در محله ای خلوت و دور از هیاهو های روزانه زندگی کنند.

بزرگراه آبشناسان که به بزرگراه ایران خودرو نیز معروف است در سمت شمال این محله و نیز بزرگراه شهید ستاری در سمت شرق و بزرگراه شهید همت در جنوب محله پونک نیز در شرق و جنت آباد در غرب این منطقه قرار گرفته است.

محله شاهین جزو مناطقی محسوب می شود که در محدوده طرح ترافیکی قرار ندارد و به تبع آن طرح زوج و فرد نیز در این محله از تهران اجرا نمی شود

امکانات:

بوستان های گلستان، گل بن، بزرگمهر و نیز فضای سبز واقع در بزرگراه شهید ستاری از جمله محیط های تفریحی و زیبایی هستند که شهروندان و اهالی محله از آن ها استفاده می کنند.

رستوران های معروفی نیز در این محله و یا نواحی اطراف قرار دارند که به تناسب موقعیت و درخواست مشتریان به سرویس دهی می پردازند.

هم اکنون با ما جهت مشاوره اجاره جرثقیل در شاهین و کرایه جرثقیل در شاهین با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع