اجاره جرثقیل در شاهین کرایه جرثقیل در شاهین 24ساعته شبانه روزی ارزان

اجاره جرثقیل در شاهین

اجاره جرثقیل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی میکوشد با تمام قوا جهت اجاره جرثقیل در شاهین و کرایه جرثقیل در شاهین بصورت 24 ساعته و شبانه روزی با تخصصی ترین کادر و بهترین کیفیت میباشد.

محله شاهین تهران در تقسیم بندی مناطق شهرداری این شهر جزو محلات منطقه ۵ و ناحیه ۷ قرار گرفته است. این محله از نظر اقامت می تواند به یک فرصت مناسب برای کسانی تبدیل شود که در جستجوی مسکن مناسب یا اجاره ای هستند.

بافت مدرن و نیز وجود مجتمع های مسکونی گوناگون و قرارگیری این محله در مجاورت بزرگراه های آبشناسان (شمال)، شهید ستاری(غرب) و بزرگراه شهید همت(جنوب) موجب رونق گرفتن ساخت و ساز در این محله شده است.

وضعیت ترافیکی بسیار مناسب و دسترسی آن به امکانات گوناگونی که در این محله قرار گرفته از قبیل ادارات و ارگان های خدمت رسان مطمئنا می تواند این محله را به یکی از گزینه های انتخابی افرادی تبدیل کند که می خواهند در محله ای خلوت و دور از هیاهو های روزانه زندگی کنند.

بزرگراه آبشناسان که به بزرگراه ایران خودرو نیز معروف است در سمت شمال این محله و نیز بزرگراه شهید ستاری در سمت شرق و بزرگراه شهید همت در جنوب محله پونک نیز در شرق و جنت آباد در غرب این منطقه قرار گرفته است.

محله شاهین جزو مناطقی محسوب می شود که در محدوده طرح ترافیکی قرار ندارد و به تبع آن طرح زوج و فرد نیز در این محله از تهران اجرا نمی شود

امکانات:

بوستان های گلستان، گل بن، بزرگمهر و نیز فضای سبز واقع در بزرگراه شهید ستاری از جمله محیط های تفریحی و زیبایی هستند که شهروندان و اهالی محله از آن ها استفاده می کنند.

رستوران های معروفی نیز در این محله و یا نواحی اطراف قرار دارند که به تناسب موقعیت و درخواست مشتریان به سرویس دهی می پردازند.

هم اکنون با ما جهت مشاوره اجاره جرثقیل در شاهین و کرایه جرثقیل در شاهین با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع