اجاره جرثقيل در الهيه

اجاره جرثقیل در ازگل

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا اماده ارائه خدمات اجاره جرثقيل در الهيه و كرايه جرثقيل در الهيه بصورت 24 ساعته و شبانه روزي با وقت قبلي ميباشد.

محله الهیه در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. الهیه یکی از محلات بالاشهر تهران و منطقه شمیران است که در گذشته خور آذین نام داشته و پس از اینکه میرزا جعفر حکیم الهی اراضی این منطقه را از بانو فخرالدوله خرید نام محله را به الهیه تغییر داد. از خیابان‌های این محله می‌توان به خیابان فرشته،خیابان تختی، الهیه، پارسا، صحرا، چناران، سروستان، کامران، کوهیار، نمازی، خزر، بوسنی و هرزگوین و جردن اشاره کرد.محلات اطراف الهیه عبارتنداز قیطریه در شرق ، تجریش در شمال، محمودیه در غرب و امانیه در جنوب . از مجتمع های تجاری این محله می‌توان به مجتمع تجاری مدرن‌الهیه، سام سنتر و… اشاره کرد.

محله الهیه تهران از شمال به تجریش، از جنوب به بزرگراه صدر و محله امانیه، از غرب به خیابان ولیعصر و محله محمودیه و از شرق به خیابان شریعتی و محله قیطریه محدود می شود.

از نظر دسترسی قرار گیری محله الهیه بین چند اتوبان دسترسی مناسبی ایجاد کرده است. همچنین خط 1 مترو تهران از خیابان شریعتی می گذرد و اهالی منطقه الهیه می توانند به آن دسترسی خوبی داشته باشند. خطوط بی آرتی نیز برای خدمت رسانی به مردم وجود دارند.

معروف‌ترین خیابان‌های این محله خیابان فرشته است. دسترسی الهیه و امکانات الهیه سبب محبوبیت این محله لوکس شده است.

هم اكنون براي اجاره جرثقيل در الهيه و كرايه جرثقيل در الهيه با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع