اجاره جرثقیل در منطقه 21

اجاره جرثقیل در ازگل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی مفتخر است با تمام وجود به ارائه خدمات اجاره جرثقیل در منطقه 21 و کرایه جرثقیل در منطقه 21 و اجاره جرثقیل در  منطقه بیست و یک میباشد.

منطقه ۲۱ در غرب تهران از مناطق جدید شهر به حساب می‌آید. قیمت خانه هر محله با محله‌ای دیگر در این منطقه تفاوت دارد. از محله‌های گران منطقه ۲۱ می‌‌توان به شهرک‌ آزادی و باشگاه نفت اشاره کرد و محله‌های ارزان منطقه ۲۱ استقلال دانشگاه و وردآورد است. منطقه ۲۱ دارای دو بافت مسکونی و صنعتی است. حضور بافت صنعتی در این منطقه به سال‌های دور باز می‌گردد. پس از گذشت چند سال کاربری مسکونی روند افزایشی به خود می‌گیرد و زندگی جریان تازه‌ای به خود در این منطقه می‌بیند. میانگین قیمت خانه در این منطقه با توجه به وضعیت این منطقه متفاوت است.

مسیر های دسترسی به این منطقه دسترسی تاثیر بسزایی در خرید آپارتمان و یا اجاره آن دارد. هر چقدر امکانات حمل و نقل عمومی بهتر باشد افراد بیشتری به خرید خانه در آن محله و منطقه ترغیب می‌شوند.

اما حمل و نقل عمومی در این منطقه شهرداری تهران چگونه است؟ از آنجایی که این منطقه کمی دور از مرکز شهر قرار دارد و از طرفی منطقه‌ای مسکونی – صنعتی با جمعیتی پایین است، حمل و نقل عمومی آن کمی با دیگر مناطق متفاوت است. در این منطقه خبری از اتوبوس تندرو شهری نیست و تمامی اتوبوس‌های این منطقه خدمات درون منطقه‌‌ای به مسافران خود ارائه می‌دهند. ایستگاه مترو به طور خاص در این منطقه وجود ندارد ولی در مرز این منطقه با منطقه ۲۲ در شمال آن چهار ایستگاه مترو وجود دارد. این چهار ایستگاه مربوط به خط متروی تهران – کرج می‌شوند. ایستگاه‌های مترو عبارت است از ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی، ایستگاه مترو چیتگر، ایستگاه مترو ایران خودرو و ایستگاه مترو وردآورد. خطوط تاکسی نیز در این منطقه برای دسترسی بهتر شهروندان وجود دارد و از طرف دیگر پراکنش ایستگاه‌های اتوبوس در این منطقه برای جابجایی مسافران مناسب است.

امکانات منطقه بیست و یک تهران در این منطقه بوستان‌های زیادی وجود دارد که مهمترین آن نرگس، لاله، گلریز، بانوان، سرو ناز، نیلوفر، رئیسعلی دلواری، استقلال، دستواره، شهید کارور، انرژی و طبیعت نام برد. در این منطقه فقط یک شهربازی است که آن هم در محله تهرانسر و در بوستان نرگس است. افرادی که اهل هنر و سینما هستند تنها یک سینما در این منطقه می‌تواند نیاز آن‌ها را بر طرف کند و آن هم سینما ققنوس در تهرانسر است. شهرک سینمایی غزالی نیز در این منطقه قرار دارد. یک موزه در این منطقه وجود دارد. موزه‌ خودروهای تاریخی ایران که در محله شهرک استقلال است. همانگونه که از اسم این موزه مشخص است، خودروهای مختلف برای بازدید عموم در این موزه قرار گرفته است. در این منطقه حدود چهارده کتابخانه برای مطالعه قابل دسترسی است که حدودا در هر یک از محلات یکی پیدا می‌شود. برای خدمات پزشکی دو بیمارستان وجود دارد. بیمارستان ایران و بیمارستان قوامین خدمات پزشکی را به شهروندان این منطقه ارائه می‌دهند. تعداد زیادی درمانگاه نیز در سطح این منطقه در مباحث درمانی در حال فعالیت هستند.

هم اکنون جهت مشاوره اجاره جرثقیل در منطقه 21 و کرایه جرثقیل در منطقه 21 و اجاره جرثقیل در منطقه بیست و یک با ما تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع