اجاره جرثقيل در محلاتي

اجاره جرثقیل در ازگل

شركت اجاره جرثقيل يوسفي مفتخر است تا درباره اجاره جرثقيل در محلاتي و كرايه جرثقيل در محلاتي اماده است تا با تمام وجود و استفاده از تجربه 30 ساله و تخصص خود به همشهريان عزيز خدمت رساني انجام بدهد

دسترسی محلی شهرک محلاتی در شمال شرقی تهران و محدودهء شمیرانات واقع شده است و فاصلهء چندان زیادی با اتوبان ارتش ندارد، این اتوبان در ادامه به بزرگراه امام علی می رسد بنابراین دسترسی به خیلی از نقاط تهران را به راحتی فراهم می آورد. از این شهرک تا لواسان نسبت به سایر محلات تهران راه زیادی نیست و با اتوبانها و جاده های موجود دسترسی به آنها آسان است.

شهرک شهید محلاتی واقع در محدوده شمیرانات و واقع در بخشی از بزرگراه ارتش می باشد. مرزبندی این شهرک طبق نقشهء نمایش داده شده از خیابان آبادان تا بوستان آفتاب و در بر گیرندهء بلوارهای شاهد، صاحب الزمان و میدان بسیج است که در نهایت به همان خیابان آبادان از جنوب منتهی می شود. در واقع از شمال به ارتفاعات قائم، از شرق به بلوار قائم، از غرب به خیابان وزارت امور خارجه و از جنوب به قسمتهای شمالی بلوار ارتش منتهی می شود. مساحت این شهرک در آخرین آمار که سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت اعلام شد چیزی حدود دو میلیون متر مربع می باشد.

اگر دارای خودروی شخصی هستید در قسمت شمالی این شهرک پمپ بنزین شمارهء صد و نود و شش فعال میباشد.

از خطوط مترو در دسترس بایستی به خط قائم آخرین ایستگاه خط مترو شماره سه(قائم-آزادگان) اشاره کرد

شرکت جرثقیل يوسفي، با بهره گیری از کارشناسان و اپراتورهای مجرب و توانا دارای گواهینامه های معتبر و مرتبط با ماشین آلات، توانایی انجام فنی ترین و سخت ترین پروژه های حمل و جابجایی را به صورت ۲۴ ساعت و شبانه روزی دارد و اماده است تا براي اجاره جرثقيل در محلاتي اماده خدمت به مشتريان عزيز ميباشد.

شرکت جرثقیل يوسفي ، با بیش از ۴۰ سال سابقه در زمینه اجاره جرثقيل در محلاتي و كرايه جرثقيل در محلاتي  خدمات ماشین آلات سبک و سنگین، افتخار انجام پروژه های متعدد کوچک و بزرگ کارفرمایان و مشتریان عزیز در ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی مختلف را دارد.

همچنين ميتوانيد براي مشاوره با 09128951816 تماس بگيريد

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع