اجاره جرثقیل در قیطریه کرایه جرثقیل در شمیرانات پارک قیطریه اجاره جرثقیل در منطقه 1

اجاره جرثقیل در قیطریه

اجاره جرثقیل در مقدم

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با افتخار اماده خدمت گذاری در رابطه با اجاره جرثقیل در قیطریه و کرایه جرثقیل در منطقه 1 و اجاره جرثقیل در شمیرانات اماده خدمت رسانی با تمام وجود به مردم شریف تهران میباشد

قِیطَریه یکی از محله‌های بسیار قدیمی و مرفه‌نشین تهران است که در شمال این شهر و در شهرستان شمیرانات قرار دارد. وجود بزرگترین و زیباترین پارک تفریحی منطقه به نام پارک قیطریه از خصوصیات منحصر به فرد زیست‌محیطی این محل می‌باشد.

این محله با مساحتی معادل ۱٬۵۲۷۱۱۶ کیلومتر مربع در منطقه ۱ شهر تهران واقع شده‌است. محدوده فعلی این محله از شمال به خیابان قیطریه، بلوار صبا و شمال پارک قیطریه، از جنوب تا محدوده جهانتاب، از شرق به بلوار قیطریه و شرق پارک قیطریه و از غرب به خیابان شریعتی منتهی می‌گردد.

دلیل شکل‌گیری این محله را نیز مانند بیشتر محلات شمیرانات می‌توان کشاورزی و باغداری دانست. افراد مؤثر در شکل‌گیری آن کارگرانی بودند که برای دیگران کشاورزی و باغداری می‌کردند. انقلاب اسلامی را نیز می‌توان یکی از بزرگترین تحولاتی به‌شمار آورد که باعث رشد جمعیت این محله شده‌است. اقوامی که باعث شکل‌گیری این محله شده‌اند، اقوامی هستند که از شهرستان بروجردواقع در استان لرستان به این محل آمده‌اند و تشکیل خانواده داده و اساس و بنیان این محله را پی‌ریزی نمودند

محله قیطریه تهران

محله قیطریه در منطقه یک شهرداری تهران قراردارد. قیطریه از محلات قدیمی و بالاشهر تهران به شمار می‌رود که در شمال پایتخت و شهرستان شمیرانات قرارگرفته است.خیابان اصلی این منطقه خیابان قیطریه است که پارک قیطریه در آن قرار دارد. این پارک یکی از زیباترین و بزرگترین پارک های تهران است که در گذشته به صورت طبیعی و باغ گونه بوده و به آن باغ قیطریه می‌گفتند ولی با گسترش شهر امروزه تنها پارک قیطریه از آن به جا مانده است. قیطریه از شمال به حکمت، ازجنوب به اختیاریه، از غرب به الهیه و از شرق به چیذر محدود شده است. از خیابان‌های این منطقه می‌توان به بلوار اندرزگو، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بلوار صبا، بلوار کاوه، بزرگراه صدر، خیابان چیذر، خیابان فرمانیه، خیابان قلندری شمالی، خیابان سلیمانی غربی، خیابان خراسانی، خیابان موسیوند، خیابان خلیلی، خیابان کریمی و خیابان سهیلی اشاره کرد.

نقشه‌ قیطریه تهران

محدوده محله قیطریه تهران شامل خیابان صبا در شمال، بزرگراه صدر در جنوب، خیابان شریعتی در غرب و خیابان و پارک قیطریه در شرق می باشد.

اجاره جرثقیل در قیطریه

راه‌های دسترسی به قیطریه
خیابان قیطریه در منطقه 1 از نظر جغرافیایی کمی پایین‌تر از محله‌های نیاوران و فرمانیه قرار دارد. این محله از شمال به بولوار صبا و اندرزگو، از جنوب به بولوار کاوه و بزرگراه صدرا، از شرق به بولوار قیطریه و منطقه چیذر و از غرب نیز به خیابان شریعتی راه دارد. خوشبختانه به دلیل دو طرفه بودن تمام بزرگراه‌ها و خیابان‌های اطراف قیطریه شما به راحتی می‌توانید از هر 4 جهت به این منطقه دسترسی داشته باشید. 
اگر با خودرو شخصی هستید، می‌توانید از خیابان گل نبی وارد خیابان شریعتی شده و مسیر مستقیم تا رسیدن به سینما جوان (پس از بزرگراه صدر) را ادامه دهید. از خیابان‌های اطراف این سینما می‌توانید وارد محله قیطریه شوید. علاوه بر این، بزرگراه صدر نیز مستقیماً شما را وارد بولوار قیطریه می‌کند. شما از این بولوار به سایر بولوارهای اصلی قیطریه مانند کاوه و صبا دسترسی خواهید داشت.
برای دسترسی به قیطریه از محله‌های شمالی‌تر مانند فرمانیه، کامرانیه و نیاوران، بولوار اندرزگو بهترین انتخاب است. زیرا تمام این خیابان‌ها به این بولوار دسترسی دارند و این بولوار نیز مستقیماً شما را وارد صبا، کاوه و یا قیطریه می‌کند.
برای دسترسی با مترو نیز می‌توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کنید و در ایستگاه مترو قیطریه واقع در خیابان شریعتی پیاده شوید. برای استفاده از اتوبوس، خط تندروی 106 پایانه شهید افشار – پایانه لاله شما را به ابتدای بولوار قیطریه می‌رساند. از طریق خط اتوبوس خیابان شریعتی نیز می‌توانید در ایستگاه سهیل پیاده شده و وارد قیطریه شوید.

اجاره جرثقیل در قیطریه

اجاره جرثقيل 15 تن در قیطریه تهران

جرثقيل 25 تن در قیطریه تهران

كرايه جرثقيل سبد دار در قیطریه تهران

كرايه جرثقيل 60 تن در قیطریه

اجاره جرثقيل 100 تن در قیطریه تهران

جرثقيل 90 تن در قیطریه

جرثقيل 35 تن در قیطریه تهران

جرثقيل 20 تن در قیطریه

كرايه جرثقيل 5 تن در قیطریه

جرثقيل 45 تن در قیطریه

جرثقيل 7 تن در قیطریه تهران

جرثقيل سنگين 80 تن در قیطریه

اجاره جرثقيل 70 تن در قیطریه تهران

كرايه جرثقيل 120 تن در قیطریه تهران

جرثقيل 50 تن با قيمت مناسب در قیطریه تهران

اجاره جرثقيل خاور در قیطریه

جرثقيل 10 تن كفي دار در قیطریه

اجاره جرثقيل سه تن در قیطریه

خدمات جرثقيل 160 تن در قیطریه

اجاره جرثقيل 3 تن كفي دار بوم بلند در قیطریه

امکانات

مدارس و آموزشگاه های منطقه قیطریه : مدرسه ابتدایی پسرانه واله (غیر دولتی) ، مدرسه متوسطه دوره اول دخترانه شناختی تکریم (غیر دولتی) ، ابتدایی دخترانه شهید بهمن پور (دولتی) ، متوسط دوره اول پسرانه شهید علیرضا افشار (نمونه دولتی) ، متوسط دوره دوم پسرانه سلام یاسین (غیر دولتی) ، متوسط دوره اول دخترانه مصباح الهدی ، متوسطه دوره دوم دخترانه ملک (غیر دولتی) ،مدرسه خیریه تهران ، آموزشگاه لنا ، کانون زبان ایران ، آموزشگاه زبان سفیر ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی – مراکز ورزشی قیطریه : مجتمع ورزشی شهدای قیطریه ، سالن ورزشی شهید بهشتی ، موسسه علمی یوگا نوا – مراکز درمانی محله قیطریه : مجموعه درمانی نسیم قیطریه ، درمانگاه سینا شمیران ، درمانگاه شریعتی – مساجد و مراکز دینی قیطریه : مسجد یزدیها ، مسجد ولی الله اعظم ، حوزه علمیه قایم – بانک ها و ادارات دولتی قیطریه تهران : بانک سپه ، بانک صادرات ، بانک پارسیان ، بانک گردشگری ، بانک آینده ، بانک اقتصاد نوین ، بانک ملی ، بانک پاسارگاد ، بانک سرمایه ، بانک نور ، بانک شهر ، بانک عسگریه ، سفارت فنلاند ، ساختمان صنایع نفت ، شهداری منطقه 1 ناحیه 7 ، مرکز مخابرات شهید غریبی ، سازمان نوسازی توسعه و تجهیزات کشوری

مکان‌های دیدنی

بوستان های محله قیطریه تهران : پارک بزرگ قیطریه ، بوستان شب تاپ ، بوستان خوشبخت ، بوستان بهار ، پارک سهیل ، پارک امید ، پارک شادی مجتمع تجاری قیطریه تهران : مرکز خرید سهیل ، مجتمع تجاری اندرزگو

اجاره جرثقیل های سبک و کفی

باکرایه ی جرثقیل در شمال تهران که شامل جرثقیل های سبک وکفی وسنگین می شود بهترین خدمات را از ما بگیریدجرثقیل های سبک معمولا برای جابجایی بار از صد کیلوگرم و تا چند تن کاربرد دارند.

جرثقیل های کفی علاوه بر جابجایی قابلیت حمل بار در مسافت طولانی را هم دارند. خدمات جرثقیل سه تن کفی، جرثقیل ۵ تن، جرثقیل ۷ تن و جرثقیل ۱۰ تن کفی در تهران را از ما بخواهید

کرایه جرثقیل فوق سنگین در تهران

جرثقیل های بسیار سنگین معمولا برای جابجایی بار در ارتفاعات بلند از ساختمان های ۱۰ طبقه به بیشتر و یا بارهای چند ۱۰ تنی کاربرد دارند. گروه تجاری جرثقيل یوسفی خدمات جرثقیل ۶۰ تن، ۷۰ تن، ۹۰ تن و ۱۲۰ تن را با ضریب امنیتی بالا و قیمت مناسب برای شما انجام می دهد.

جهت مشاوره اجاره جرثقیل در قیطریه با 09128951816 تماس بگیرید

 

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع