اجاره جرثقیل در استاد معین

اجاره بالابر

شرکت جرثقیل یوسفی با 30 سال سابقه و تجربه ای که در گذر سال ها بدست آمده اماده است تا بهترین خدمات خود را در اجاره جرثقیل در استاد معین و کرایه جرثقیل در خیابان استاد معین و اجاره جرثقیل در منطقه 9 اماده است تا با تمام وجود به مشتریان عزیز خدمت رسانی با قیمت مناسب انجام دهد

محله استاد معین یکی از پر رفت و آمدترین محله‌های تهران است که در مرکز شهر واقع شده است. موقعیت جغرافیایی این منطقه از شمال به میدان آزادی، از جنوب به خیابان هاشمی، از شرق به محله دکتر هوشیار و از غرب به بزرگراه آیت‌الله سعیدی ختم می‌شود.

تاریخچه استاد معین و علت نام‌گذاری آن چیست؟

محله استاد معین با جمعیت حدود ۱۷۵۴۰ نفر، در منطقه ۹ تهران قرار گرفته است. درگذشته بیشتر این منطقه را زمین‌های کشاورزی و باغ‌ها فرا گرفته بود که بعدها توسط مهندسان آلمانی، خانه‌هایی برای سکونت فرهنگیان در این محله ساخته شد.
بلوار استاد معین در گذشته یک جاده خاکی و محل عبور ماشین‌های ارتشی و سربازان از خیابان آزادی به پادگان جی بود و جاده نظامی نام داشت. بعد از مدتی مهندسان آلمانی این جاده خاکی را آسفالت کردند.
در گذشته بخش شرقی بلوار استاد معین را استاد معین شرقی و بخش غربی این بلوار را استاد معین غربی می‌نامیدند. امروزه این دو محله به ترتیب به محله دکتر هوشیار و محله استاد معین تغییر نام داده‌اند.

از سمت شمال به خیابان آزادی، از سمت جنوب به خیابان نهر فیروز، از سمت غرب به بزرگراه آیت الله سعیدی و فرودگاه مهرآباد و از سمت شرق به بلوار استاد معین و محله هوشیار محدود می گردد.

خوشبختانه این محله نه توسط طرح ترافیک و نه طرح زوج و فرد محدودیتی را شامل نمی شود، بنابراین امکان تردد خودروی شخصی در تمام ساعات و ایام هفته، در آن امکان پذیر است.

از نظر دسترسی به اتوبوس و تاکسی هم در وضعیت ایده ‌آلی بوده و به همین دلیل می توان گفت که وجود خطوط اتوبوس رانی تندرو و همچنین وجود تاکسی های فراوان به هر کدام از نقاط تهران سبب افزایش میزان دسترسی به وسایل نقلیه عمومی می گردد.

اجاره جرثقیل در استاد معین

می توان به وجود جایگاه سوخت در خیابان آزادی و شمال محله استاد معین است اشاره نمود. همچنین پمپ بنزین نامجو هم در نزدیکی این محله قرار دارد.

در محله استاد معین تهران خوشبختانه وجود خط مترو شماره ۴ و ایستگاه استاد معین به عنوان یک حسن برای محله شناخته شده

براي اجاره جرثقيل در هر يك از محله هاي منطقه  9 تهران با شماره 09128951816 تماس بگيريد

اجاره جرثقيل 3 تن كفي دار بوم بلند در استاد معین  تهران

اجاره جرثقیل در استاد معین

كرايه جرثقيل 5 تن و جرثقيل 7 تن در استاد معین تهران

اجاره جرثقیل در استاد معین

جرثقيل 10 تن كفي دار و اجاره جرثقيل 15 تن در استاد معین تهران

جرثقيل 20 تن و جرثقيل 25 تن در استاد معین تهران

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید09128951816

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع