اجاره جرثقیل در محله آذری|کرایه جرثقیل در خیابان اذری| سه راه آذری | ارزان

اجاره جرثقیل در محله آذری

اجاره جرثقیل برای جابجایی کمپرسور

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی اماده خدمت رسانی 24 ساعته در رابطه با اجاره جرثقیل در محله آذری و کرایه جرثقیل در محله آذری و اجاره جرثقیل در سه راه آذری به همشریان عزیز میباشد

منطقه ۱۷ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران  است.

من‍طقه ۱۷ ش‍‍هرداری ت‍‍هران در جن‍وب ش‍‍هر ت‍‍هران واق‍‍ع‌ شده و مح‍دود است از شم‍‍ال و شم‍‍ال غرب به من‍‍اطق ۱۰ و ۹ که حد ف‍‍اصل آن‍‍ه‍‍ا خی‍‍اب‍‍ان قزوین [جنوب بریانک] از ت‍‍ا سه راه آذری  و خی‍‍اب‍‍ان آذری م‍‍ی‌ب‍‍اشد. از سم‍ت جن‍وب و جن‍وب شرق‍‍ی به من‍طقه ۱۹ و پ‍‍ادگ‍‍ان قلعه مرغی که حد ف‍‍اصل آن‍‍ه‍‍ا خی‍‍اب‍‍ان زمزم م‍‍ی‌ب‍‍اشد. از سم‍ت شرق به من‍‍اطق ۱۱ و ۱۶ که حد ف‍‍اصل آن‍‍ه‍‍ا بزرگراه نواب‌صف‍وی، عب‍دال‍‍ه‍‍ی و پل نه دی بلوار چراغی مس‍تق‍ل م‍‍ی‌ب‍‍اشد. از سم‍ت م‍‍غرب به من‍طقه ۱۸ که حد ف‍‍اصل آن‌ بزرگراه ایت الله سعیدی و یافت آباد است.

این محله محروم ترین و خلاف ترین نقطه شهر تهران به‌شمار می‌آید. دلایل آن در روزنامه ابرار چنین توصیف می‌شود: وجود قهوه خانه به میزان ۴ برابر دیگر مناطق، فرسودگی بافت شهری در حداقل ۷۰ درصد بناها، رشته قنات‌های متعدد و امتداد یکی از گسلهای تهران در منطقه ۱۷ واقع در جنوب پایتخت

برنامه‌هایی در دست است تا خطوطی از ریل راه‌آهن که در منطقه ۱۷ شهرداری تهران از روی زمین عبور کرده، به زیر زمین منتقل شود.

باغ آذری که شرکت یوسفی در اجاره جرثقیل در محله آذری در ان فعال است یکی از محله‌های قدیمی در جنوب تهران واقع در منطقه 16 است که در محدوده‌ای که از جنوب به پارک بعثت، از شمال به خیابان شوش، از شرق به خیابان صابونیان و از غرب به خیابان خزانه بخارایی محدود می‌شود. این محله از قدمت زیادی برخوردار است به‌طوری‌که در برخی از مناطق آن بقایای کوره‌های آجرپزی که مربوط به دوران قاجار می‌باشد در آن دیده شده‌است.

این محله دارای بافت قدیمی شهرنشینی می‌باشد که دارای دو پارک بزرگ به نام‌های بعثت و میثاق و چندین بوستان دیگر (اسفند، بهاران و…) می‌باشد. باغ آذری دارای یک مرکز فرهنگی به نام خانه فرهنگ قلم و چند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نام‌های کانون بعثت و کاخ جوانان است.

محله آذری ازلحاظ قدمت بیش از پنجاه سال عمر دارد. حدود هفتادسال پیش این محله از اراضی کشاورزی و باغ‌های خارج از شهر تهران محسوب می‌شد. زمانی این منطقه شروع به شکل‌گیری کرد که ثروتمندان شهر تهران این اراضی و باغات را خریداری می‌کردند و به مهاجرینی که از شهرهای مختلف به مکان‌های نزدیک تهران کوچ می‌کردند، می‌فروختند.

 • این چند موضوع مهم میباشد.

 • بازدید فضای کار جرثقیل توسط پرسنل دفتر جرثقیل یوسفی البته قبل از بازدید با اطلاعاتی که شما در اختیار مشاور قرار میدهید به شما یک حدود قیمت ارایه میشود که در صورت قبول آن از مشاور درخواست بازدید فضای انجام کار را بکنید.
 • اگر محل کاری که برای آن احتیاج به جرثقیل دارید خیابان یا معابر اصلی است حتما جهت گرفتن مجوز انسداد راه از راهنمایی و رانندگی اقدام کنید که دچار مشکل نشوید .
 • بهتر است اگر شما در غرب تهران هستید از غرب تهران جرثقیل تهیه فرمایید یا اگر در شرق تهران هستید از شرق تهران جرثقیل تهیه فرمایید.
 • اگر محل کار شما در محدوده طرح و ترافیک است باید از جرثقیل های مجاز به تردد محدوده طرح و ترافیک استفاده نمایید .
 • در صورت امکان در ساعات کم تردد روز جرثقیل تهیه کنید یعنی کار خود را طوری برنامه ریزی کنید که به ساعات اوج ترافیک نزدیک نشود
 •  از دفتر اجاره جرثقیلی اقدام به تهیه جرثقیل کنید که پرسنل آن حتما دارای گواهینامه مخصوص جرثقیل باشند.
 • اگر کالا یا دستگاه شما دارای حساسیت بالایی است قبل از جابه جایی اقدام به تهیه بیمه قلاب نمایید.
 • جهت مشاوره رایگان با اجاره جرثقیل در محله آذری

  09128951816 تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع