بازی Gravel برای PS4

بازی Gravel برای PS4

پیش زمینه ای برای معرفی  بازی Gravel برای PS4

خب کنسول پلی استیشن که نیازی به معرفی ندارد  . اما اینکه ببینیم این کنسول تا اینجا توانسته است تا چه حدی توانسته است نظر کاربران را جلب کند . از ویژگیهایی خوب و کمبودهایی که در این کنسول به گوش میرسد دلیلی شده تا شرکت سونی روز به روز به قابلیت این کنسول بیفزاید و برای همگان جلوه ای از یک کنسول گیم پلی را به نمایش بگذارد  . حال با توجه به این قابلیت ها باید در برخی موارد سونی هم خود را در رقابت تنگاتنگ با سایر کنسول ها قرار دهد .

خب ظاهرا همیشه کنسول پلی استیشن 4 قرار است یک قدم جلوتر از ما بردارد  .

اوایل ارائه این کنسول ما انتظار داشتیم دسته های بازی از کیفیت بهتری برخوردار باشد  تا اینکه به روی کار آمدن دسته های جدید ،دیدیم که حتی از انتظارات ما هم جیزی بالاتر بود . همزمان پس از مدتی به گرافیک  و تکراری بودن محیط ها در بازیهایی نسل جدید اشاره داشتیم .  چیزی نگذشت که بازیهای آنلاین که به صورت بخش بازیهای جند نفره تقسیم میشد پا به میدان گذاشت و تا آمدیدم به خودمان بیاییم بازیها از قابلیت کواپ بی نظیری برخوردار شد .

برچسب ها برای کنسول پلی استیشن  4

زمانی ظاهر کنسول ها برایمان از اهمیت برخوردار شد و داشت کم کم برای ما با شکل تکراری و ساده جلوه میشد ک ناگهان با ورود اسکین ها به بازار پلی استور ما را حیرت زده کرد .

لوازم جانبی کنسول پلی استیشن 4

در این بین از مواردی همچون قابلیت های زیر برای این کنسول روی کار آمد

بلوتوث

  وای فای

 به میان آمدن هندزفری ها ی بی سیم

  میکروفون های جالب

  همچنین چیزی نگذشت که بازیها در یک رقابت مستقیم و با مکانیزمهای مشخص با یکدیگر بودند که ناگهان شایعه ای مبتنی بر بازیهای واقعیت مجازی شد .

واقعیت مجازی پلی استیشن 4

اما کسی باورش نمیشد که چنین اتفاقاتی در توان شرکت سونی باشد جرا که همه فکر میکردیم برای این قابلیت باید کنسول پلی استیشن 4 را کنار گذاشته و کنسول  جدیدی با جندین برابر قیمت خریداری کنیم  .اما شرکت جادویی سونی که در زمان تولد کنسول پلی استیشن 4 فکر همه اینها را کرده بود .

هدست مجازی پلی استیشن 4

 تنها با وارد کردن هدست های واقعیت مجازی ما را حیرت زده کرد و مثل همیشه برای ما بهترین سورپرایز سال را ارائه کرد  .حال دیگر با ورود این بازیهای واقعیت مجازی و بیشتر شدن روزانه آنها چیزیست برای گفتن نداریم . کنسول پلی استیشن 4 میشه بهترینها را عرضه کرده است . اما اینکه کاربران و شرکت های سازنده بازیهای کنسول پلی استیشن چگونه از این امانت محافظت میکنند دیگر به خودمان بستگی دارد .

اجاره جرثقیل یوسفی در شرق تهران

بازی Gravel برای PS4
بازی Gravel برای PS4

بازیهای واقعیت مجازی پلی استیشن 4

 با ورود بازیهای واقعیت مجازی باز هم از طرف شرکت سونی غافلگیر شدیم و برای بار دیگر شاهد نبوغ این شرکت شدیم چرا که برای بهتر و جذاب تر شدن فضای بازیها دیکر از همان دسته های فابریک بازی باید جای خود را به دسته های مخصوص واقعیت مجازی بدهد  . این دسته های قلمی که برای هر کاربر دوعدد در نظر گرفته میشود خیلی کار را راحت تر میکند . اما اینکه این نکات باعث میشود که ما دیگر به سمت بازیهای دوبعدی کنسول پلی استیشن 4 نرویم . نه این طور نیست هنوز بازیهایی هستند که از گرافیک خارق العاده خود صحنه هایی جذاب و دیدنی را به یادگار میگذارد  .  بازیهایی که برای یک بار امتحان کردن بهمیدای نیامده اند . یکی از این بازیها که در دسته بندی مسابقات رانندگی قرار دارد بازی Gravel برای PS4 نام دارد .

اجاره جرثقیل یوسفی در غرب تهران

بازی Gravel برای PS4

معرفی بازی Gravel برای PS4

در بین بازیهای سبک مسابقه ای بازی Gravel برای PS4 از جایگاه ویژه ای برخودار است . شما در واقع با یکی از بهترین های بازیهای مسابقه ای همراه هستید . صحنه هایی از جاده های واقعی با گرافیک بینظیر و دوست داشتنی از بازیهای فرمول 1 باز حاشیه های زیاد بازی و جلوه های ویژه ای از یک رقابت چشمگیر با رفقای خود در یک قالب گرافیکی پر از حادثه  و مهیج را قرار است همگی در یک بازی مهیج به نام  بازی Gravel برای PS4 تجربه کنید . از همان ابتدای بازی با جزییات ریز ودقیق بازی با یک شروع عالی و یک موسیقی بینظیر همراه شوید تا با جذابیت واقعی یک مسابقه بتوانید ارتباط خوبی برقرار کنید .

گرافیک در  بازی Gravel برای PS4

صداگذاری در بازی Gravel برای PS4 یکی از مواردیست که باید برای آن به استودیوی بازی یک آفرین گفت  . شما در هر لحظه از بازی با موسیقیهایی همراه هستید که در خور بازی باشد . اما این ملودیها در قالب آهنگ نیست بلکه بیشتر در جریان هیجان بازی صداگذاری شده است . خب حالا که انیمیشن بازی مخصوصا در اوایل بازی شما ر ابیشتر با یک فیلم هالیوودی آشنا میکند شما نیز میتوانید در کنار محیطهای جذاب بازی از منوی زیبای بازی به پرداختن در سفارشی سازی کردن بازی بپردازید تا آنچه را که برای شما در نظر گرفته شده است را با یک امتیاز مثبت همراهی کنید و این بازی را بتوانید با جزییات دقیق مورد نقد و بررسی قراردهید .  ما از استودیوی سازنده این بازی سپاسگذاریم که توانسته ایم فضای رقابتی را به خوبی حفظ کند . پس این شما و این هم بازی Gravel برای PS4

اجار جرثقیل یوسفی در شمال تهران

ویژگیهای بازی Gravel برای PS4

  • هیجان بالا در رقابت
  • گرافیک بالا در بخش آنلاین
  • صداگذاری بالا در مسابقات
  • تنوع در محیط بازی

اجاره جرثقیل  یوسفی در جنوب تهران

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع